Moderní kolekce dětských kusových koberců se dají tematicky rozdělit na tři základní kategorie: tu první tvoří motiv infrastruktury měst či vesnic. Například koberec Little Vilage z nabídky obchodu Koberce BRENO znázorňuje malou vesničku s cestami, domky i s domácími zvířaty, která k vesnici neodmyslitelně patří. Kdo raději auta a silnice, zvolí koberec s motivem velkoměsta Big City.

koberec se silnicemi - little village, big city

Malé slečny zase ocení koberec Sweet Town s motivem pohádkového městečka ve sladkých barvách.

koberec se silnicemi sweet town

Druhou kategorii tvoří dětské motivy, zvířata a hrdinové z dětských příběhů – vybírat můžete z motivu pestrých motýlů, soviček, pand či aut, sportovního náčiní a mnoha dalších.

detsky kusovy koberec

Třetí kategorie obsahuje koberce interaktivní, tedy takové, které mají potisk dětských her. Díky nim se mohou děti vyřádit i doma. Hrají vaše děti rády Člověče, nezlob se!, stavějí LEGO nebo třeba skáčou panáka? Dopřejte jim jejich oblíbenou hru i na koberci.

interaktivni koberec - clovece nezlob se, lego

Odrostlejší děti ve věku teenagerů už však pohádkovými motivy nenadchnete. Nechte je vybrat samotné, nejspíše bez zaváhání sáhnou po koberci v abstraktním vzoru a moderním duchu. V prodejnách Koberce BRENO najdete nepřeberné množství velikostí, motivů i typů materiálů.

kusovy koberec s abstraktnim vzorem

Výhodou kusového koberce je snadná mobilita, kterou ocení zejména rodiče. Není žádný problém kusový koberec srolovat a uložit nebo přesunout do jiné místnosti. Při výrobě dětských koberců se používají moderní technologické postupy, díky kterým jsou koberce odolné vůči zašpinění a vyblednutí barev slunečním světlem. Důležitá je také antialergenní úprava.

Hledáte jednoduchý způsob, jak oživit dětský či studentský pokoj? Řešením může být právě originální kusový koberec z nabídky Koberce BRENO.