Kromě klasických interiérů i jednotlivých doplňků potřebných k zařízení bydlení se letos v rámci veletrhu objeví hned dvě velké novinky – představení bohémského stylu bydlení a prací čínských designérů a japonských nábytkářů. Nebude chybět ani oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNA SPÁNKU. Renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů představí vystavovatelé z tuzemska i zahraničí.

Boho káva v boho interiéru

Podzimní FOR INTERIOR se zahalí do Boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v Boho café, o které se zasadil tým designérů časopisu Nové proměny bydlení. Kavárna nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.Dotek čínských designérů

V rámci expozic návštěvníky jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla či masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Z doprovodného programu

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct například přednášku s autogramiádou designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech. Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui na svých přednáškách poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací a další zajímavá témata. Určitě věnujte pozornost i SOUTĚŽI o atraktivní ceny s Tvbydleni.cz. Na programu FOR INTERIOR nebude opět chybět ani poradenství renomovaných bytových architektů a designérů.

Od druhého dne konání veletrhu můžete také navštívit souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Sledujte další novinky veletrhu FOR INTERIOR na www.forinterior.cz.