Tento krásný nejen rustikální nábytek se Vám odvděčí svým vzhledem, uchováním původních vlastností a navíc časem získá žádoucí patinu.


Dřevěná klasika
 
Materiálů na výrobu nábytku máme v současné době k dispozici skutečně mnoho. Obdivujeme elegantní kombinace kovu a skla, zajímavé experimenty s plastickými hmotami, bambusem, trávou, papírem, či dokonce s betonem. Dřevo však ve světě výroby nábytku stále neztratilo své místo. Naopak přibývá těch, kteří nedají na dřevěnou klasiku dopustit. Znovu se vracíme k osvědčené tradici nábytku z masivu. Jedním z českých výrobců, který se specializuje na řemeslné zpracování a prodej dřevěného nábytku, je Truhlářství Pavel Šindelář. K výrobě masivního a rustikálního nábytku používá smrkový masiv. Díky povrchové úpravě na bázi přírodních vosků a olejů je nábytek ekologický a zachovává si svůj nefalšovaný stylový ráz. Pojďme se nyní podívat, jaké kousky nábytku si můžete pořídit. 

 

Komody 

A začneme od těch největších. Dřevěné komody z masivního dřeva elegantně vyplní každý nevyužitý kout v interiéru. Vyrábějí se ve třech půdorysných velikostech. Ty nejnižší z nich se těší velké oblibě především ve funkci televizních stolků. Středně vysoké komody je možné používat buď samostatně, či jako spodní díly antiky, což je třetí a zároveň nejvyšší typ dřevěné komody. Horní a spodní díly komod lze libovolně kombinovat. Vybrat si můžete z několika typů. Ty se skleněnými výplněmi se dají využívat v kuchyni jako příborníky či skleníky. Do komod s kazetovými dřevěnými výplněmi je naproti tomu zvykem ukládat předměty, které mají zůstat skryty. Za zmínku stojí také úzké rohové antiky, které jsou vkusným doplňkem menších interiérů.


Nábytek do kuchyně

Krásnou kuchyni z voňavého smrkového dřeva si můžete sestavit z jednotlivých dílů včetně rohových a koncových skříněk, poliček na koření a praktických malých zásuvek. Také klasický rustikální nábytek jde s dobou. Do linky lze zabudovat například potravinou skříň s výsuvným systémem, varnou desku, digestoř, chladničku, troubu a další spotřebiče. Stylová masivní linka jistě ocení, když jí dopřejete společnost nábytku, který připomíná mládí našich babiček. Díky kredencím a příborníkům se Vaše kuchyně bude moci chlubit pěkným jídelním nádobím. Pokud jste majiteli prostorově velkorysé kuchyně, jistě se Vám bude zamlouvat samostatná špajzka!

Od kuchyňské linky se přesuneme rovnou do jídelního koutu, jehož základem je poctivý stůl z dřevěného masivu. Vybírat můžete z několika typů, z klasických, rozkládacích, hranatých i kulatých, ze stolů na čtyřech nohách i z těch stojících na jedné soustružené noze. Stoly pak doplníte vkusnými židlemi nebo hlubokými pohodlnými lavicemi.


Smrková ložnice

Také sekce ložnicového nábytku má co nabídnout. Pořídíte zde vše, od postelí, nočních stolků a zrcadel, přes praktické dřevěné truhly a masivní šatní skříně, až po knihovny a ostatní nábytek, který lze umístit také do obývacích pokojů a dalších místností. V posteli z voňavého masivního dřeva vybavené masivním roštem se Vám bude sladce usínat, a navíc taková postel něco vydrží. Velmi praktické jsou dále masivní válendy s úložným prostorem, či přistýlky pro případ početnější návštěvy. Do masivních šatních a policových skříní či truhel zase pohodlně naskládáte veškeré ložní prádlo a sezónní oblečení. 

 

Prohlédněte si galerii

Tímto se nabídka Truhlářství Pavel Šindelář pochopitelně nevyčerpává. Výše popsaný nábytek, který nás nejvíce zaujal, stejně, jako mnoho dalších stylových kousků si můžete prohlédnout v sekci Interiéry na internetové stránce firmy www.sindelar-nabytek.cz, kde možná najdete přesně to, po čem Váš interiér touží. A pokud ne, vězte, že není nic snazšího, než kontaktovat tým truhlářů a nechat si vyrobit Váš vysněný kousek nábytku přesně na míru!

Truhlářství Pavel Šindelář
Pozdyně 39
262 42 Rožmitál pod Třemšínem
tel.: 318 696 116
mobil: 602 165 296, 606 592 603