Můj dům můj hrad
Mnoho majitelů rodinných domů trápí vysoké náklady za vytápění a stále rostoucí ceny energií. Starší budovy i novostavby často vykazují konstrukční závady, které se projevují nehospodárným nakládáním s teplem, snížením tepelné pohody a životnosti stavebních materiálů, což může vést až ke zhoršení statiky budovy.

Noční můrou projektantů jsou zejména tepelné mosty, které zhoršují celkovou energetickou bilanci stavby. Rovněž vytvářejí podmínky pro vznik plísní. Ty často rostou na místech, kde je nelze vizuální kontrolou odhalit a likvidovat. Plísně jsou nejen zhoubné pro některé konstrukční materiály, např. trámy krovu a střešní latě, ale jsou silnými alergeny s karcinogenními účinky.
Termovize neodhalí nejen tepelné mosty, ale objeví i nedostatečnou izolaci obvodového pláště budovy. Častým viníkem vysokých nákladů na topení jsou stará okna nebo nevhodné usazení nových oken. Největší úniky tepla však jsou do prostoru půdy.Udělám si sám?
Měření termovizí vypadá zdánlivě jednoduše, ale opak je pravdou. Abychom dosáhli věrohodného výsledku, musí mít obsluha termokamery velkou zkušenost a odborné znalosti. Musí být schopna posoudit, jak zajistit spolehlivost měření, vyhodnotit zdroje problémů a také musí umět negativní vlivy bezpečně eliminovat. Proto měření raději svěříme do rukou odborníků, než to zkoušet sami.

Ale jak na to?
Máte-li dům s dutým trámovým stropem bez izolace a nebo nevyužitou půdou bez izolace, zjistěte na vlastní oči sami, jaké nejlevnější opatření Vám ušetří teplo a tisíce! Úspory lze dosáhnout zateplením nebo třeba výměnou oken.

Porovnejte si sami náklady a návratnost zateplení stropu se zateplením stěn a oken!


Objednejte si měření termokamerou ZDARMA a zároveň splňujete tyto podmínky:
• 1. jste vlastníkem domu nebo objektu s dutým trámovým stropem bez izolace a nebo nevyužitou půdou bez izolace
• 2. nebo máte ve stropě nebo na půdě starou izolaci, která už neizoluje
• 3. už dále nechcete nesmyslně utrácet za energie; naopak rádi ušetříte čas, teplo, peníze a
• 4. nabídka nezávazného měření termokamerou a konzultací ZDARMA Vás zaujala pak prosím neváhejte a objednejte prohlídku domu. V zápětí Vás bude kontaktovat náš technik, který se s Vámi domluví na vhodném termínu prohlídky.

Kontrola zatepleni

Objednejte si proměření úniků tepla termokamerou zdarma a získejte 20% slevu na foukanou minerální izolaci MAGMARELAX ECO

Více na www.magmarelax.cz/termokamera nebo na bezplatné lince 800 100 533800 100 533.