Jediná specializovaná akce v oboru v rámci České republiky odhalí ve dnech 16. až 18. ledna novinky pro blížící se jarní i letní sezónu s akcentem na velikonoční období a svátek zamilovaných. Výrobců, velkoobchodů i exkluzivních dovozců se na FOR DECOR & HOME představí celá řada. Například Morex ve své expozici uvede dekorativní i užitkové produkty z vrbového proutí různých tvarů a velikostí. Společnost BKS Decor přiveze do Letňan sladký dekor v trendy růžové barvě a společnost Paramit se pochlubí obchodníkům terakotovým zbožím. Představí květináče, obaly pro aranžéry a další v ekologickém provedení z pálené hlíny. Chybět v centrální Hale 2 nebudou ani rodinné manufaktury, které představí originální rukodělné výrobky.Poznejte JARNÍ TRENDY


K jaru a létu patří – stejně jako k blížícímu se veletrhu FOR DECOR & HOME – také keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristika. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací v PVA EXPO PRAHA dodají také například kuchyňské doplňky a samozřejmě oblíbené dárkové zboží.

Protože patří veletrh mezi nejvýznamnější nositele inspirace a nových trendů v oboru, nebude chybět ani zajímavý doprovodný program, například výstava a floristická show od časopisu FLORISTIKA. V PVA EXPO PRAHA přední čeští floristé představí přehlídku JARNÍ TRENDY. Dvě výstavní kóje poskytnou uměleckou podívanou na téma nadcházejícího jara dle světových novinek. Více na www.fordecor.cz.