Dnešní PVC podlahy jsou velmi kvalitní a věrně imitující zvolené dekory.
Tento slogan si vzala za své německá značka ...
DODO for lifepředstavuje novinky interiérových dveří Sapeli.

Dětský pokoj

Hledáte inspiraci pro dětský pokoj? Interiéry dětských pokojů, jak vymalovat dětský pokoj, fotogalerie dětský pokoj. 


Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo stavíte dům? Nezapomeňte na ty správné interiérové dveře. Kromě krásného designu by měly vnitřní dveře splňovat i praktická kritéria. Protože dveře jsou investicí na několik let, volme tu nejlepší kvalitu. Od koho jiného je pořídit, než od několika násobně oceněného prodejce roku, DODO for life? Představujeme vám jejich novinky interiérových dveří Sapeli.
Zařídit dětský pokojíček je jednou z nejkrásnějších, ale také nejsložitějších částí zařizování domova. Zatímco u ložnice nebo obývacího pokoje většinou nepředpokládáte změnu jeho využití, dětský pokoj je poměrně často potřeba upravovat podle aktuálního věku dítěte.
Nezávisle na ročním období, může i vás kdykoliv přepadnout touha měnit svůj byt. Pokud právě hledáte něco stylového, nápadného a nápaditého, pokud hledáte cenově dostupnou dekoraci bytu, něco bychom pro vás měli …
Toužíte po nádherné podlaze pyšnící se přírodním vzhledem, která vyžaduje minimum údržby? Je vysoce odolná, vhodná pro podlahové vytápění a ještě k tomu se neobyčejně snadno instaluje? Potom by nová generace vinylových podlah neměla ujít Vaší pozornosti!
Dali jste si novoroční předsevzetí, že zvelebíte své bydlení, a konečně pořídíte nové interiérové dveře? Nebo se pouštíte do vnitřních dokončovacích prací a chcete nadstandardní interiérové dveře za cenu standardu? Využijte mimořádně výhodné akce na vnitřní dveře SAPELI! Jejich nákup u DODO for life se nyní opravdu vyplatí!
Na našem trhu se nachází nespočet různých matrací, jež se liší materiálem, velikostí, tvrdostí, cenou i jinými parametry. Je docela náročné se v této nabídce zorientovat. Můžete si samozřejmě díky internetu dohledat informace z různých zdrojů, nicméně i toto vám zabere spousty času, aniž byste měli záruku správného výsledku.
Zařizujete dětský pokojíček, anebo jej přizpůsobujete aktuálním potřebám svých dětí? V obou případech oceníte výhody sektorového nábytku. Toto komplexní řešení Vám ušetří nejen čas a starosti, ale i finanční prostředky. Že mezi Vaše priority patří útulný a designově sjednocený interiér? Nechte se inspirovat našimi tipy!
Koberce jsou tradiční podlahové krytiny, které dokážou příjemně zútulnit naše bydlení, vnést do něho pocit tepla a bezpečí. Kromě toho patří mezi velmi oblíbené designové doplňky, které zvyšují estetickou hodnotu interiéru. Pro každý bytový prostor je však vhodný jiný druh koberce. Pokud chceme dobře vybrat, měli bychom postupovat podle následujících doporučení.
Zdravý životní styl je tvořen řadou aspektů, mezi které patří nejen správné pohybové aktivity, ale i kvalita delšího sezení, kterému se v dnešní době nemůžeme vyhnout. Odborné požadavky na zdravé sezení jsou dnes již všeobecně známé, je však úloha rodičů, aby k nim při vybavování dětského pokoje přihlédli. Ideální je pořízení tohoto nábytku ještě před nástupem do základní školy.
To že GARDINIA a ALUGARD jsou dostatečně fundované značky v oboru vnitřních dekorací a slunečních ochran, nemusíme moc diskutovat. Jak ale tyto značky reflektují dnešní realitu, realitu moderního bydlení, ve vztahu k inteligentnímu ovládání domů? Na to jsme se přišli zeptat jednatele společnosti GARDINIA pana Rudolfa Záhoře.
Nábytek z masivu je nejkrásnější a také nejdéle vydrží. Jeho jedinou nevýhodu ve srovnání s ostatním nábytkem představuje poměrně vysoká pořizovací cena. Ta Vás však nemusí trápit, pokud šikovně zkombinujete výhody nákupu u českého výrobce a nabízených slevových akcí.
Zdravý spánek je velmi důležitý. Správný odpočinek ovlivňuje nejen naši náladu, ale především zdraví. A proto potřebujeme kvalitní matraci a postel. Jak ale poznáme tu správnou? Přinášíme Vám několik zásadních informací.
Jste přesvědčeni o tom, že školní nábytek patří pouze do školy? Školáci ale nesedí pouze ve škole. Žákovské a kancelářské židle, stoly, nástěnky a další vybavení můžete proto použít také k zařízení studijního koutku nebo Vaší domácí pracovny.
LED osvětlení je podle mnohých výhodnou variantou svícení, která se bezpochyby vyplatí. Je tomu ale skutečně tak? Následující řádky by Vám to měly osvětlit…
Mysleli jste si, že doba tapetová už nenávratně zmizela v propadlišti dějin stejně jako doba kamenná nebo bronzová? Ani náhodou. Tapety jsou znovu v módě. Ovšem v jiné inovované podobě.