vám může pomoci při rozhodování...
Sauna, vířivka a další wellness požitky už můžete mít i u sebe doma.
Jednoduše, díky rekuperační jednotce...

Nábytek

Víte, jaký si můžete pořídit nábytek? Inspirujte se: moderní nábytek, retro nábytek, sektorový nábytek, francouzský nábytek, design nábytek, luxusní nábytek, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do kuchyně.

Děti rostou před očima. Většinou si to uvědomujeme při nákupu bot a oblečení, ale u nábytku na to trošku pozapomínáme. Z malé dětské židličky přejde dítě většinou rovnou do židle pro dospělé, což však nepřispívá ke správnému růstu těla.
Doba, kdy sektorový nábytek rovnalo se vybavení internátů a levných hotelů, je již dávno pryč. Současný sektorový nábytek může být i z kvalitních materiálů a v moderním designu.
Obývací pokoj je místnost, která slouží k setkávání rodiny, přátel, k odpočinku, k pořádání společenských akcí, zkrátka je to centrální místnost okolo které se točí veškeré dění. Proto by měl být obývací pokoj zařízený prakticky a zároveň příjemně, aby se v něm všichni cítili pohodlně. Jak na to? Pokračujte ve čtení.
Je až s podivem, kolik na ulicích potkáváme černých a šedých kočárků. Vždyť barvy působí na člověka už od narození, dokonce se doporučuje miminko hned po narození zabalit do červené deky, která mu připomíná prostředí dělohy. Když má dítě kolem sebe dostatek barev, přispívá to k lepšímu rozvoji jeho mozku.
Tento slogan si vzala letos za své německá značka hülsta. Po loňských akcích v rámci 75. výročí založení firmy si i letos přichystala řadu překvapení. Kromě úžasných novinek, které od začátku roku sbírají různá ocenění ať už na mezinárodních veletrzích nebo u odborné veřejnosti je asi tím největším překvapením změna cenové politiky.
Abychom pochopili hodnotu a kvality německé značky KOINOR, musíme se nejprve ohlédnout do minulosti. Za každým úspěchem stojí v první řadě oddaní lidé s množstvím nápadů, kteří mají chuť a vůli společně vytvářet něco výjimečného. Před každým úspěchem je vize, formující společnou cestu do budoucnosti.
Kuchyně je srdcem domova, místem setkávání celé rodiny po uspěchaném dni. Zároveň je kuchyně pracoviště. Dnešní moderní kuchyňská linka splňuje požadavky bezpečnosti a ergonomie, je plně funkční a ve standardně vysoké kvalitě. Výhoda kuchyně na míru spočívá především v možnosti výběru a kombinacích materiálů na dvířka, skříňky a pracovní plochy. Zákazník u nás vybírá z velmi obsáhlé nabídky a zároveň je spolutvůrcem své budoucí kuchyně, či interiéru.
At´ již máte jakkoliv velký byt a je jedno jaký počet členů rodiny ho užívá, určitě hodně přemýšlíte při výběru sedací soupravy. Hledáte ideální řešení, vždyť každý z rodiny má jiné požadavky. Nesplnitelný úkol? Vůbec ne. Zkuste se zamyslet - co zvolit pro svůj obývací pokoj některou z tzv. chytrých sedacích souprav s mnoha funkcemi?
Hledáte sedací soupravu s nezaměnitelným designem a hlavně snadnou údržbou? Na výběr jsou sedačky pohodlné, komfortní, nadčasové a v širokém výběru tvarů a barev. Podívejme se na rozdělení podle velikosti.
Horkou novinkou na trhu je využití dokonalého systému boxspring v sedacích soupravách. Tento unikátní systém činí sedačky luxusními s výjimečnou trvanlivostí.
Březen, za kamna, vlezem, duben, ještě tam budem. A co dělat v srpnu? Přeci zařizovat! Proč? Protože právě v srpnu platí jedinečná akce na nákup atraktivního nábytku! Dostanete slevu 10% a k tomu dopravu, nastěhování a montáž zdarma!
Jak si kdo ustele, tak si lehne. Staré dobré přísloví, jehož pravdivost si na vlastní kůži uvědomíme, když nás na návštěvě nebo na dovolené uloží na nepohodlné lůžko. Nedovolte, aby se Vám to stalo i doma! Nastěhujte si do ložnice kvalitní postele nebo válendy.
Německá společnost hülsta letos slaví již 75. výročí svého založení. Dnes už by jen málokdo věřil, že tento předního výrobce nábytku, který udává trendy v oblasti kultury bydlení, začínal jako malá regionální firma. Slavte s námi 75. let řemeslné tradice, pověstné kvality, inspirujících funkcí, inovací a nadčasového designu.
Zahrada patří v dnešní době k důležitým kouskům přírody, zejména pokud bydlíte ve městě. Abyste si mohli vychutnat co nejvíce sluníčka i relaxace na vaší zahradě, pak vybavte svojí zahradu hezkým a zároveň pohodlným zahradním nábytkem. Mnoho lidí před výběrem přemýšlí nad tím, zda vybrat kulatý nebo rohový stůl, zda vybrat lavice, křesílka nebo židle, jakou stoličku.
Možná právě vybavujete obývák svého nového vysněného domova, nebo jen hledáte vhodné společenské posezení do kanceláří ve vaší firmě. Ať tak, či tak, dokonalým doplňkem pohodlného posezení bude vždy kvalitní konferenční stolek z masivu, tedy přírodního materiálu.