Vzhled pálené cihly nikdy neomrzí!
Mít soukromý vnitřní bazén… to je přepych...
Variant, jak zastínit balkon či terasu jsou dnes desítky..

Kuchyně

Přinášíme Vám inspiraci do kuchyně: feng shui kuchyně, vaření podle nejnovějších trendů, krásná kuchyně. Inspirativní fotogalerie kuchyně a nejnovější trendy: Jaká je moderní kuchyně? Dohromady nebo zvlášť?
Dnes již téměř každý zná pojem japonská stěna, nebo posuvné panely. Mnozí tuto sluneční ochranu a dekoraci ve svém interiéru již používají.
Každý interiér, prostorný i malých rozměrů, určený ke stolování, si zaslouží být vybaven odpovídajícím nábytkem. Mít totiž doma pohodlné židle a stůl té správné velikosti a vzhledu se vždy vyplatí. Takové místo doslova vybízí k příjemnému stolování, nebo k občasnému společnému posezení třeba u kávy.
Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo stavíte dům? Nezapomeňte na ty správné interiérové dveře. Kromě krásného designu by měly vnitřní dveře splňovat i praktická kritéria. Protože dveře jsou investicí na několik let, volme tu nejlepší kvalitu. Od koho jiného je pořídit, než od několika násobně oceněného prodejce roku, DODO for life? Představujeme vám jejich novinky interiérových dveří Sapeli.
Zařizujete si nový byt nebo se chystáte na jeho rekonstrukci? Pak se jistě dostane i na změny v kuchyni. Jaký vybrat kvalitní nábytek do kuchyně a jak si poradit v různě velkých místnostech? Zalistujte stránkami kuchyňského nábytku na Kupono.cz, inspirace a dobrých tipů je zde spousta.
Kuchyně je srdcem domova, místem setkávání celé rodiny po uspěchaném dni. Zároveň je kuchyně pracoviště. Dnešní moderní kuchyňská linka splňuje požadavky bezpečnosti a ergonomie, je plně funkční a ve standardně vysoké kvalitě. Výhoda kuchyně na míru spočívá především v možnosti výběru a kombinacích materiálů na dvířka, skříňky a pracovní plochy. Zákazník u nás vybírá z velmi obsáhlé nabídky a zároveň je spolutvůrcem své budoucí kuchyně, či interiéru.
Dveře patří neoddělitelně k lidským stavbám celá tisíciletí a není tedy divu, že v současnosti lze vybírat z nepřeberného množství jejich technicko-mechanických variant, bezpečnostních nebo tepelně izolačních úrovní ale i designových řešení. Současný trh s moderními dveřmi uspokojí nároky každého, kdo dospěje k názoru, že prostě potřebuje dveře. Ničím nerušený výběr nabízí show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, který dveřím věnuje celé patro!
Ubrus je tradiční ozdobou stolu a většina z nás ho používá. Ačkoliv dříve ubrus sloužil k ochraně desky stolu, dnes je to spíše dekorační prvek a nabídka je skutečně široká.
Povedlo se vám koupit byt nebo dům v pěkné lokalitě, s dostatečným prostorem pro celou rodinu? Jenže vaše představy o bydlení se přece jen liší od daného stavu, a tak uvažujete o rekonstrukci? Šikovné ruce si poradí s různými pracemi, ale celková rekonstrukce bytu je přece jen velké sousto. Ani přestavba koupelny nebo kuchyně není jednoduchá záležitost, a pro perfektní výsledek je jistotou obrátit se na odborníky.
Plísně jsou špatným společníkem, nejen, že způsobují skvrny a zápach, ale také alergická onemocnění. Kvůli nebezpečným toxinům, které produkují, jsou jedovaté, silně alergenní a často i karcinogenní. Proto je nutné se jich nadobro zbavit!
30. září v 9:30 hodin začne tradiční mezinárodní veletrh Marmomacc. Italská Verona se opět stane místem, kde můžete vidět to nejlepší z oblasti mramoru, designu, kamene a technologií jeho zpracování.
Poslední horké dny, které prožíváme, nám skutečně dávají zabrat. Z chladných červnových dnů jsou tu najednou parné dny, kdy rtuť teploměru atakuje 35°C. GARDINIA i ALUGARD vnímají tento obrat v nárůstu dotazů zákazníků, jakou sluneční ochranu zvolit.
Vybavte ji spotřebiči od společnosti Whirlpool. Vzhled je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou člověk při výběru vybavení bytu hodnotí. Ideální je, když se podaří najít nábytek, domácí spotřebiče i vše ostatní, co bude vyhovovat jak vašim designovým požadavkům, tak kvalitě a funkcím, které budeme chtít využívat.
Kéž by šlo spojit krásu přírodního dřeva s přednostmi syntetického materiálu, abychom nebyli nuceni volit mezi vzhledem a praktičností! Pokud jste doposud řešili toto dilema, už nemusíte, a to díky unikátnímu spojení vlastností vinylových podlah Quick Step Livyn.
Nerezové dřezy jsou historicky nejosazovanějším typem dřezů. V uplynulých dvou dekádách však začaly nabývat na významu dřezy z jiných materiálů, zejména z tzv. granitu. Znamená to tedy, že je nerezový dřez v domácí kuchyni již přežitý? Anebo jde stále o vhodné řešení, které uživateli přináší vysokou užitnou hodnotu?
Plánujete rekonstrukci svého bydlení? Vybírejte materiál, který vyniká elegantním vzhledem, špičkovou kvalitou a pyšní se nejdelší životností.