... řešení pro jednotlivce i početné rodiny
Navštivte podzimní veletrhy a inspirujte se
Barvy přispívají k lepšímu rozvoji mozku ...

Interiéry

Interiéry, které Vás inspirují: francouzský styl bydlení, romantické bydlení, luxusní bydlení, bydlení a retro styl. Pro Váš interiér: obrazy na míru, japonské posuvné stěny, interiérový desing. Fotogalerie interiérů, pro Váš krásný domov.
Je až s podivem, kolik na ulicích potkáváme černých a šedých kočárků. Vždyť barvy působí na člověka už od narození, dokonce se doporučuje miminko hned po narození zabalit do červené deky, která mu připomíná prostředí dělohy. Když má dítě kolem sebe dostatek barev, přispívá to k lepšímu rozvoji jeho mozku.
Pokud jste již ve fázi, kdy do nově postaveného či zrekonstruovaného prostoru vybíráte koberce, sluší se asi pogratulovat. Ovšem i když jsou koberce klasikou mezi podlahovými krytinami, konečná volba nebude jednoduchá. Jaké koberce jsou tedy vhodné do domácích interiérů, jaké máme materiály a druhy?
Pokud máte rádi pohled na plápolající oheň a chcete si romantické vytápění pořídit domů, nevyhnete se výběru krbové vložky. To je, zjednodušeně řečeno, místo, kde hoří oheň. Velikost krbové vložky se určí podle její výhřevnosti a podle prostoru, který má vytopit. Výkon se udává kW a vytápěcí schopnost v metrech krychlových. Při výběru sledujte také udávanou účinnost. Pohybuje se zhruba mezi 60 a 80 procenty.
Přemýšlíte nad novou podlahovou krytinou, zvažujete plovoucí podlahy a favorizujete PVC? Dobře děláte. Dnešní PVC podlahy jsou velmi kvalitní, věrně imitující zvolené dekory, zaručují zdravé a čisté prostředí a vhodné jsou i pro alergiky.
Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo stavíte dům? Nezapomeňte na ty správné interiérové dveře. Kromě krásného designu by měly vnitřní dveře splňovat i praktická kritéria. Protože dveře jsou investicí na několik let, volme tu nejlepší kvalitu. Od koho jiného je pořídit, než od několika násobně oceněného prodejce roku, DODO for life? Představujeme vám jejich novinky interiérových dveří Sapeli.
Dveře patří neoddělitelně k lidským stavbám celá tisíciletí a není tedy divu, že v současnosti lze vybírat z nepřeberného množství jejich technicko-mechanických variant, bezpečnostních nebo tepelně izolačních úrovní ale i designových řešení. Současný trh s moderními dveřmi uspokojí nároky každého, kdo dospěje k názoru, že prostě potřebuje dveře. Ničím nerušený výběr nabízí show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, který dveřím věnuje celé patro!
Potřebujete zrekonstruovat byt nebo pouze vyměnit dveře, ale nemáte prostředky ani čas na to, abyste jezdili po prodejnách? Nebaví vás sáhodlouze postávat v obchodě? Díky eshopu DODO for life pro vás bude nakupování radost.
Bydlení v podkroví v sobě skrývá mnoho výhod i nevýhod. V poslední době jsou podkrovní byty nejžádanějším místem pro bydlení, a podkroví je často běžnou součástí rodinného domu. Pokoje pod střechou jsou mnohdy útulné a jedinečné, ale skrývají velkou nevýhodu - atypické rozměry, kterým se musí přizpůsobit veškeré vybavení interiéru.
Připadá vám všechno už dlouho stejné a omrzel vás vzhled vašeho bytu? Nebo se stěhujete a hledáte nápady a moderní trendy? Co to zkusit s odborníky z dekoratérského studia a sáhnout po kolekci tapet z Francie? Oblékněte svůj byt do nového snadno a levně!
Hledáte sedací soupravu s nezaměnitelným designem a hlavně snadnou údržbou? Na výběr jsou sedačky pohodlné, komfortní, nadčasové a v širokém výběru tvarů a barev. Podívejme se na rozdělení podle velikosti.
Jak si zajistit dobré spaní? Základem je kvalitní matrace a správný rošt. Je tak velmi důležité vybírat pečlivě a s rozmyslem. Je potřeba mít na paměti, že pouze kombinace správně vybrané matrace a odpovídající rošt mohou zajistit kvalitní a zdravý spánek.
Stavíte nový dům a dáte si záležet na každé maličkosti? A co teprve ty velké a důležité věci. Jednou z hlavních částí domu jsou samozřejmě zdi a vše, co je jejich součástí. Vstupte do nového domova novými dveřmi.
Březen, za kamna, vlezem, duben, ještě tam budem. A co dělat v srpnu? Přeci zařizovat! Proč? Protože právě v srpnu platí jedinečná akce na nákup atraktivního nábytku! Dostanete slevu 10% a k tomu dopravu, nastěhování a montáž zdarma!
Toužíte po nádherné podlaze pyšnící se přírodním vzhledem, která vyžaduje minimum údržby? Je vysoce odolná, vhodná pro podlahové vytápění a ještě k tomu se neobyčejně snadno instaluje? Potom by nová generace vinylových podlah neměla ujít Vaší pozornosti!
Poslední horké dny, které prožíváme, nám skutečně dávají zabrat. Z chladných červnových dnů jsou tu najednou parné dny, kdy rtuť teploměru atakuje 35°C. GARDINIA i ALUGARD vnímají tento obrat v nárůstu dotazů zákazníků, jakou sluneční ochranu zvolit.