Tento slogan si vzala letos za své německá značka hülsta.
DODO for lifepředstavuje novinky interiérových dveří Sapeli.
Nezmeškejte 10% slevu na veškerý sortiment a další výhody do 31. května 2016.

Interiéry

Interiéry, které Vás inspirují: francouzský styl bydlení, romantické bydlení, luxusní bydlení, bydlení a retro styl. Pro Váš interiér: obrazy na míru, japonské posuvné stěny, interiérový desing. Fotogalerie interiérů, pro Váš krásný domov.
Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo stavíte dům? Nezapomeňte na ty správné interiérové dveře. Kromě krásného designu by měly vnitřní dveře splňovat i praktická kritéria. Protože dveře jsou investicí na několik let, volme tu nejlepší kvalitu. Od koho jiného je pořídit, než od několika násobně oceněného prodejce roku, DODO for life? Představujeme vám jejich novinky interiérových dveří Sapeli.
Dveře patří neoddělitelně k lidským stavbám celá tisíciletí a není tedy divu, že v současnosti lze vybírat z nepřeberného množství jejich technicko-mechanických variant, bezpečnostních nebo tepelně izolačních úrovní ale i designových řešení. Současný trh s moderními dveřmi uspokojí nároky každého, kdo dospěje k názoru, že prostě potřebuje dveře. Ničím nerušený výběr nabízí show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, který dveřím věnuje celé patro!
Potřebujete zrekonstruovat byt nebo pouze vyměnit dveře, ale nemáte prostředky ani čas na to, abyste jezdili po prodejnách? Nebaví vás sáhodlouze postávat v obchodě? Díky eshopu DODO for life pro vás bude nakupování radost.
Bydlení v podkroví v sobě skrývá mnoho výhod i nevýhod. V poslední době jsou podkrovní byty nejžádanějším místem pro bydlení, a podkroví je často běžnou součástí rodinného domu. Pokoje pod střechou jsou mnohdy útulné a jedinečné, ale skrývají velkou nevýhodu - atypické rozměry, kterým se musí přizpůsobit veškeré vybavení interiéru.
Připadá vám všechno už dlouho stejné a omrzel vás vzhled vašeho bytu? Nebo se stěhujete a hledáte nápady a moderní trendy? Co to zkusit s odborníky z dekoratérského studia a sáhnout po kolekci tapet z Francie? Oblékněte svůj byt do nového snadno a levně!
Hledáte sedací soupravu s nezaměnitelným designem a hlavně snadnou údržbou? Na výběr jsou sedačky pohodlné, komfortní, nadčasové a v širokém výběru tvarů a barev. Podívejme se na rozdělení podle velikosti.
Jak si zajistit dobré spaní? Základem je kvalitní matrace a správný rošt. Je tak velmi důležité vybírat pečlivě a s rozmyslem. Je potřeba mít na paměti, že pouze kombinace správně vybrané matrace a odpovídající rošt mohou zajistit kvalitní a zdravý spánek.
Stavíte nový dům a dáte si záležet na každé maličkosti? A co teprve ty velké a důležité věci. Jednou z hlavních částí domu jsou samozřejmě zdi a vše, co je jejich součástí. Vstupte do nového domova novými dveřmi.
Březen, za kamna, vlezem, duben, ještě tam budem. A co dělat v srpnu? Přeci zařizovat! Proč? Protože právě v srpnu platí jedinečná akce na nákup atraktivního nábytku! Dostanete slevu 10% a k tomu dopravu, nastěhování a montáž zdarma!
Toužíte po nádherné podlaze pyšnící se přírodním vzhledem, která vyžaduje minimum údržby? Je vysoce odolná, vhodná pro podlahové vytápění a ještě k tomu se neobyčejně snadno instaluje? Potom by nová generace vinylových podlah neměla ujít Vaší pozornosti!
Poslední horké dny, které prožíváme, nám skutečně dávají zabrat. Z chladných červnových dnů jsou tu najednou parné dny, kdy rtuť teploměru atakuje 35°C. GARDINIA i ALUGARD vnímají tento obrat v nárůstu dotazů zákazníků, jakou sluneční ochranu zvolit.
Jakmile Vám začnou připadat stěny omšelé nebo nezdravě vybledlé, přichází čas, s tím něco udělat. Pokud chcete docílit nevšedního osobitého vzhledu, doporučujeme sáhnout nejen po malířských barvách, ale také po tapetách. Pestrá paleta designových tapet Fiona uspokojí i ty nejnáročnější z Vás.
Kéž by šlo spojit krásu přírodního dřeva s přednostmi syntetického materiálu, abychom nebyli nuceni volit mezi vzhledem a praktičností! Pokud jste doposud řešili toto dilema, už nemusíte, a to díky unikátnímu spojení vlastností vinylových podlah Quick Step Livyn.
Zařizování vlastního bydlení je hračka, když víte jak na to. Petr Tschakert, ředitel Institutu bytového designu, který mimo jiné třináct let působil jako šéfredaktor několika prestižních magazínů o bydlení říká: „Lidé si při zařizování nepokládají otázky ve správném pořadí!“ Jak zařídit svůj domov nadčasově, vkusně a prakticky, vás naučí na speciálních kurzech, příležitostně také v rozhlase a televizi.
Německá společnost hülsta letos slaví již 75. výročí svého založení. Dnes už by jen málokdo věřil, že tento předního výrobce nábytku, který udává trendy v oblasti kultury bydlení, začínal jako malá regionální firma. Slavte s námi 75. let řemeslné tradice, pověstné kvality, inspirujících funkcí, inovací a nadčasového designu.